Sõbraliku hinnaga valgustid

Meist

Lambipesal on kolm suurt eesmärki, millest esimeseks on pakkuda kvaliteetseid valgusteid, aga hoida hinnad tasemel, mida jaksaks maksta  ka keskmine Eesti inimene. Mõistliku hinnataseme saavutamiseks on lisaks sisseostuhindadele optimeeritud ka ettevõtte jooksvad kulud nii kaubakogustes, logistikas, kui ladustamises. Ära on jäetud kõik, mis ohustab väljamüügihinda.

Teine suur eesmärk on alati ja eelkõige keskenduda valgustite kvaliteedile. Eesmärgi saavutamiseks on hoolikalt valitud koostööpartnerite ja tarnijate võrgustik, kelle hulgas on riikidena esindatud: Austria, Soome, Poola, Slovakkia ja Itaalia. Leida võib väga erinevaid disainisuundi alates lihtsast maakodust, kuni modernse disainvalgustini.

Kolmandaks suureks eesmärgiks, mis kajastub ettevõtte filosoofias on lähenemisnurk kliendile. See on täna ja saab olema ka tulevikus personaalne ning rõhk on inimliku suhtluse sujuvusel ja emotsioonil mida see kaasa toob. Suhtlus on ja saab alati olema värske ja aus. Valgusti ei ole lihtsalt lamp laes, vaid emotsioon pikkadeks aastateks. Hea töö tunnuseks ja kõrghetkeks on rahulolev klient.

Igati loogilise jätkuna on võetud tootenimistusse ka kvaliteetsed elektrimaterjalid, pakkumaks terviklikku ahelat vooluvõrgust valguseni.  

Lisaks eeltoodule on ka üks suur ning pisut ehk  hulljulge unistus, mis peaks realiseeruma 3-5 järgneva aastaga. Eelkõige on oodata rõõmsat elevust väljaspool suuri linnu elavatel inimestel. Aga nii nagu ei hoobelda karu nahaga, kes alles metsas ringi jookseb, jätame selle suure unistuse  hetkel veel kalevi alla oma õiget aega ootama ning küpsema.