Sõbraliku hinnaga valgustid

Sõbraliku hinnaga valgustid

Tasuta tarne üle 100 EUR tellimustele

Tasuta tarne üle 100 EUR tellimustele

Laokaupadele palju sooduspakkumisi

Laokaupadele palju sooduspakkumisi

Eramute ja korterite projektipõhine nõustamine

Eramute ja korterite projektipõhine nõustamine

Meist

MIS ON LAMBIPESA?

Lambipesa on valgustite maaletooja ja hulgimüüja. Lisaks on Lambipesal e-pood. 

Lambipesal on kolm suurt eesmärki, millest esimeseks on pakkuda kvaliteetseid valgusteid, aga hoida hinnad tasemel, mida jaksaks maksta  ka keskmine Eesti inimene. Mõistliku hinnataseme saavutamiseks on lisaks sisseostuhindadele optimeeritud ka ettevõtte jooksvad kulud nii kaubakogustes, logistikas, kui ladustamises. Ära on jäetud kõik, mis ohustab väljamüügihinda. Seetõttu ei ole Lambipesal ka salongi ega muul kujul näidistesaali.

Teine suur eesmärk on alati ja eelkõige keskenduda valgustite kvaliteedile. Eesmärgi saavutamiseks on hoolikalt valitud koostööpartnerite ja tarnijate võrgustik, kelle hulgas on riikidena esindatud: Holland, Belgia, Hispaania, Soome, Poola, Slovakkia ja Itaalia. Leida võib väga erinevaid disainisuundi alates lihtsast maakodust, kuni modernse disainvalgustini.

Kolmandaks suureks eesmärgiks, mis kajastub ettevõtte filosoofias on lähenemisnurk kliendile. See on täna ja saab olema ka tulevikus personaalne ning rõhk on inimliku suhtluse sujuvusel ja emotsioonil mida see kaasa toob. Suhtlus on ja saab alati olema värske ja aus. Valgusti ei ole lihtsalt lamp laes, vaid emotsioon pikkadeks aastateks. Hea töö tunnuseks ja kõrghetkeks on rahulolev klient.

Lisaks valgustitele pakume nobenäppudele meisterdamiseks valgustite komponente ja tekstiilkaableid. Viimasel aastal aga on hitttoodeteks mööblisse paigaldatavad pistikupesad. 

KES ON LAMBIPESA?

Mina olen Eve. Olen lõpetanud TTÜ Elektroenergeetika eriala, kuid töötanud valdavalt elektrimaterjalide ja valgustitega tegelevates hulgimüügi ettevõtetes. Kogemust selles vallas on alates aastast 1996. Alustasin kõrgepingeseadmetest ja lõpetasin kodusisustuse vallas. Olen aastate jooksul koolitanud end nii toodete kui ka ettevõtluse alal, mis on aidanud mul tänaseks pidada oma ettevõtet üle 7 aasta.

Lambipesa ei ole ainult e-pood. Eestis on palju tublisid elektrimaterjalide ja sisustuskaupluseid, kes minu pakutavat kaupa edasi müüvad. Meie koostöö on isiklikul tasandil kestnud juba ligi 20 aastat ning olen siiralt tänulik lojaalsuse eest, mis on andnud mulle indu edasi liikuda ja üha laienevat sortimenti pakkuda.

Elavnev e-pood on minu juurde toonud ka palju uusi eramu või korteri omanikke, kellega koostöö on olnud puhas rõõm. Kuulan, vajadusel käin kohal ja vaatan üle ning jagan soovitusi. Ning miski pole parem emotsioonist, kui näed tänulikke inimesi, kelle kodu on just vastavalt nende vajadustele ja soovidele valgeks saanud.

Ootan igat klienti olenemata sellest, mitut valgustit ta vajab. Pühendun ja leian aega iga väiksemagi soovi jaoks. Kirjuta mulle ja leiame parimad valgustuslahendused!

Head valgustamist!

Eve Veskus

Lambipesa perenaine