Sõbraliku hinnaga valgustid

Sõbraliku hinnaga valgustid

Tasuta tarne üle 100 EUR tellimustele

Tasuta tarne üle 100 EUR tellimustele

Laokaupadele palju sooduspakkumisi

Laokaupadele palju sooduspakkumisi

Eramute ja korterite projektipõhine nõustamine

Eramute ja korterite projektipõhine nõustamine

Ostuinfo

Lambipesa.ee e-poe kasutustingimused

Üldtingimused

Lambipesa.ee e-poe (edaspidi müüja) tegevust korraldab Lambipesa OÜ (reg. nr. 14070808). Järgnevad tingimused kehtivad kõikidele lambipesa.ee e-poe kasutajatele (edaspidi ostja). E-poe kasutamisega kinnitab ostja, et on tingimustega tutvunud, nendega nõus ja võtab need täitmiseks.

Tingimustes sätestamata osas lähtuvad müüja ja ostja õigusaktidest tulenevatest nõuetest. Müüja jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi muuta. Muudatusi ei rakendata tagasiulatuvalt.

Kõik e-poes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu (20%) . Toodete hinnad või kauba saadavus võivad muutuda ette teatamata.

Tellimuse vormistamine

Ostmiseks tuleb lambipesa.ee e-poest välja valida sobivad tooted ning lisada need ostukorvi. Ostukorvis olevaid tooteid saab vaadata, ostukorvist eemaldada, koguseid muuta või tellimus vormistada, klikkides ostukorvi ikoonil. Olles valitud tooted ja kogused üle vaadanud, tuleks klikkida nupul “Alusta tellimist”.

Järgmisena valige lehelt sobilik saatmis- ja makseviis, mille täpsemad kirjeldused on välja toodud allpool. Kui kõik andmed on kontrollitud, vajutage tellimuse kinnitamiseks nuppu “Esita tellimus”, mille järel suunatakse ostja  e-postile saadetud arvet tasuma läbi oma panga. Vajalik info kuvatakse sel hetkel ka kodulehel. Õnnestunud makse korral saadetakse tellimusse märgitud e-posti aadressile kinnitus eduka tellimuse kohta.

Müüja jätab endale õiguse loobuda tellitud kaupade müügist, kui toote hind või omadused ei vasta tõele inimliku eksituse või tehniliste probleemide tõttu süsteemis, tellitud kaup on laost otsa saanud või kui ostja ei vasta käesolevate e-poe kasutustingimuste nõuetele. Sellisel juhul võtab müüja ostjaga ühendust ja tagastab tasutud summa või pakub välja asendustoode.

Kui ostjal tekib toodete või tellimuse vormistamise kohta küsimusi, saab need esitada müüjale e-posti aadressil eve@lambipesa.ee.

Maksemeetodid

Peale toodete välja valimist ning ostukorvi ja transpordiliigi üle kontrollimist tuleb kinnitada makseviisiks "Ülekanne", seejärel nõustuda ostutingimustega ning vajutada ikoonile "Edasi maksma". Teie sisestatud e-mailile saabub arve, mille saate tasuda läbi oma panga. Maksmise rekvisiidid on ära toodud ka meie kodulehel. Makseid võtame vastu vaid eurodes (EUR).

Lambipesa OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance´le.

Montonio pakub maksevõimalust läbi järgmiste pankade: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele (maksete algatamise teenusega), Danske Bank.

Kauba kohaletoomine

Kaupade transport toimub vastavalt ostja poolt ostukorvi lehel tehtud valikule, kasutades kas OSC kullerteenust või Omniva transporditeenuseid. Tarneaeg on 3 päeva kuni 6 nädalat, sõltuvalt sellest, kas tellitud toode asub Tallinna laos või tuleb see tellida Euroopa tehastest.

Seoses Covid-19 levikuga esineb tarneaegades muudatusi. Soovitame tarneajad enne tellimist üle küsida, kui on kiire.

Omniva pakiautomaadid asuvad 31 Eesti suuremas asulas, kuhu saab pakile järele minna iga päev ja ööpäevaringselt. Pakiautomaadid asuvad käidavates kohtades õues ning on alati ligipääsetavad. Müüja saadab Omniva pakiautomaadiga vaid väiksemagabariidilisi tooteid.

OSC kuller toob ostjale paki koju või tööle, toimetades saadetisi kõikidele aadressidele Eestis ilma geograafiliste piiranguteta. Kuller helistab saajale ette, et leppida kokku sobiv kättetoimetamise päev ning kellaaeg. Kui kulleril ei õnnestu ostjat tabada, teavitatakse teda SMS-i või e-kirjaga paki saabumisest postkontorisse. Lisaks jätab kuller ostjale postkasti paberteate. 

Transporditeenuste hinnad on toodud ostukorvi lehel. Iga tellimuse kohta on arvestatud 1 transpordikulu. Kui klient soovib kauba mitmes osas kätte saada, siis kokkuleppel müüjaga tasub klient lisanduva transpordikulu.

Tulen ise järele - Kaupadele peab järele tulema 2 nädala jooksul kauba saabumise teate saamisest. Peale 2 nädalat tellimus tühistatakse ning raha tagastatakse. Kui kaupadele pole võimalik 2 nädala jooksul järele tulla, peab sellest teada andma ladu@lambipesa.ee ning kokku leppima hoiustamistasus.

Talvisel ajal vedelikusisaldusega tooteid (laavalambid) tellides soovitame kohaletoimetamiseks valida kullerteenuse, nii ei saa tooted kahjustada.

Tasuta transport

Ostja jaoks on kauba kohaletoomine Eesti piires tasuta, kui tellimuse kogusumma on 100 eurot ja enam.

14-päevane tagastusõigus ja tellimuse tühistamine

Lambipesa OÜ jätab endale õiguse loobuda tellitud kaupade müügist juhul, kui antud kaupa ei ole tootja laos või see on tootmsest eemaldatud. Sellest teavitab müüja ostjat 10 päeva jooksul tellimuse vormistamisest.

Juhul, kui ostja soovib tellimusest loobuda ja müüja ei ole tellimust jõudnud veel teele panna, on võimalik tellimus tühistada. Tellimuse tühistamiseks tuleb esimesel võimalusel vastavasisuline soov saata e-posti aadressil eve@lambipesa.ee, tuues välja tellimuse numbri ja makserekvisiidid (oma nime ja arveldusarve numbri).

Ostetud kaup on ostjal võimalik 14 päeva jooksul kasutamata kujul tagastada ning kauba eest raha tagasi saada või see välja vahetada muu toote vastu, andes vastavast soovist tähtaja jooksul teada aadressil eve@lambipesa.ee, tuues välja tellimuse kinnituse numbri ja makserekvisiidid (oma nime ja arveldusarve numbri). Tagastatavad tooted tuleb tagasi saata 14 päeva jooksul tagastamisest teatamisest ning tagastamisega seotud kulud kannab ostja. Raha kantakse tagastatud toote eest ostja arveldusarvele 30 päeva jooksul alates kauba tagasi laekumisest.

14-päevane tagastusõigus EI KEHTI JURIIDILISTELE ISIKUTELE st. kui tellimust vormistades on arve võetud ettevõtte või asutuse nimele.

Tagastusõigus ei kohaldu, kui toode on kasutatud, see ei ole originaalpakendis või kui pakend on rikutud. Samuti ei kohaldu tagastusõigus suletud pakendis kaupadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel. Sellistel juhtudel ei tagasta müüja ostjale kauba eest raha, ei võta toodet tagasi ja toimetab selle uuesti ostjale.

Kui toode tagastatakse, sest müüja on saatnud vale toote, siis kompenseerib müüja lisaks ostusummale ka kauba tagasisaatmisega seotud kulud 30 päeva jooksul arvates tagastamise soovi kohta teate saamisest.

Juhul, kui ostjani jõudnud toode on saanud transpordi käigus vigastada või ei vasta kättesaamisel oma kirjeldusele, on ostjal võimalik esitada pretensioon kahe kuu jooksul puuduse ilmnemisest. Pretensiooni esitamise õigus on ostjal kahe aasta jooksul kauba kättesaamisest ning müüja poole tuleb pretensiooniga pöörduda kahe kuu jooksul puuduse ilmnemisest. Müüja ei võta vastutust kauba puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise või rikkumise tõttu.

Isikuandmete töötlus

Lambipesa.ee e-poest ostmine on turvaline. Müüja ei avalda kunagi ostjate isikuandmeid kõrvalistele isikutele ning kasutab neid ainult tellimuste täitmiseks ja oluliste toodete või teenuste uudiste edastamiseks, välja arvatud juhul, kui ostja on avaldanud soovi selliseid uudiseid mitte saada.