Sõbraliku hinnaga valgustid

Sõbraliku hinnaga valgustid

Tasuta tarne üle 100 EUR tellimustele

Tasuta tarne üle 100 EUR tellimustele

Laokaupadele palju sooduspakkumisi

Laokaupadele palju sooduspakkumisi

Eramute ja korterite projektipõhine nõustamine

Eramute ja korterite projektipõhine nõustamine

Nii suur valik!

Nii suur valik!
30.07.2021

Ööd aina pimenevad ning viimane aeg on mõelda kodu ja aia valgustamisele. Lambipesas on suur valik igale maitsele ja rahakotile. Paljud tooted on kohe olemas, tule või samal päeval järele. 

Soovid, et kodus oleks ka valgusti moodne, käiks ajaga kaasas ning rohked funktsioonid pakuksid mugavust või hoopis eelistad klassikalist ajatut stiili, mille märksõnaks lihtsus ja praktilisus? Kindlasti leiad Lambipesast omale sobiva valgusti.

Lapsed on väikesed, toad vajavad kujundamist eelkõige lähtuvalt lapse vanusest ja vajadustest? Meie valikus on väga rõõmsaid ja värvikirevaid ning samas lapse silma arengut toetavaid tooteid.

Kodukontor on loomisel või värskendamisel? Moodsad lauavalgustid võimaldavad reguleerida nii võimsust kui ka valgustemperatuuri. Seda kõike ikka selleks, et silmal oleks hea ja et tööd tehes ei väsiks liialt kiiresti.

Vannituba vajab peeglit või mõnda romantilisemat aktsenti? Valgustusega peeglite valik on meil märkimisväärselt lai.

Aatrium, koridor või veranda on ununenud? Suur valik süvisvalgusteid või hoopis pikalt alla rippuvaid lühtreid leiab meie kümnete Euroopa tarnijate kataloogidest.

Garaažis nokitsemine on tüütu, kuna valgust pole piisavalt? Niiskuskindlad plafoonid, tööpinna valgustid ja väiksemad tööstusvalgustid teevad töötegemise lihtsamaks ka väiketööstuste tootmisruumides.

Ja lõpuks soovid puhata ja lõõgastuda? Peoks leiad valgusmänguga kõlarid, valgusketid ja palju muud.

Võta aega ja lehitse katalooge või vaata ringi e-poes.

Kui aga see kõik tundub liiga mahukas, siis kirjuta meile oma soovidest ja aitame leida parimad lahendused.

 

Ootame Teid rõõmuga!

Eve Ja Peep

Lambipesast